صدور سند اراضی به مساحت بیش از 83 هکتار
صدور سند اراضی به مساحت بیش از 83 هکتار

چهارشنبه, 23 تیر,1400

صدور سند اراضی به مساحت بیش از 83 هکتار

      به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل  شهرام محسنی مدیر جهادکشاورزی شهرستان نمین با اعلام این خبر افزود: در سال 99 با بررسی تعداد 210 فقره پرونده جهت صدور سند در اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان به مساحت بالغ بر 83 هکتار صدور سند صورت گرفت.

       وی با اشاره به اینکه در سال 99 بیش از 61 پرونده تغییرکاربری به دادستانی ارسال شده است افزود: همچنین با همکاری دستگاه قضا برخورد لازم با متخلفان انجام گردیده است.
     محسنی اضافه کرد: از تعداد 151  اخطاریه  صادره، تعداد30 مورد آن در داخل محدوده طرح هادی روستاها و 33 مورد دارای مجوز بوده و 11  مورد پس از اجرای تبصره 1 ماده 10 از سوی امور اراضی و همکاری نیروی انتظامی توسط خود اشخاص به وضع سابق اعاده شده است، لذا از این تعداد 61 مورد پرونده با اخذ دستور قضایی تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی در مرحله اول ساخت و ساز توقف گردیده و با اجرای دستور دادستانی محترم قلع و قمع گردیده اند.
    وی در ادامه افزود: دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها نقش بسیار موثری در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی دارند و در این شهرستان همکاری و تعامل بین دستگاه ها و ادارات مربوطه و اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نمین بسیار مناسب می باشد.
محسنی در پایان از شهروندان خواست در راستای حفاظت از اراضی کشاورزی هرگونه مورد مشکوک در این زمینه را به 131 اطلاع رسانی فرمایند.

 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان