سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل: ایمان و ایثار رمز پیروزی رزمندگان اسلام بود
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل: ایمان و ایثار رمز پیروزی رزمندگان اسلام بود

یکشنبه, 09 مهر,1402

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل: ایمان و ایثار رمز پیروزی رزمندگان اسلام بود

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی گفت : آنچه که باعث پیروزی سرافرازانه ملت غیور ایران اسلامی شد قدرت ایمان و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام و رهبری داهیانه و هوشمندانه انقلاب اسلامی بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نوبخت اژدری که در جمع سنگر سازان بی سنگر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: رژیم بعث عراق با پشتیبانی 44 کشور جهان جنگ تحمیلی را شروع کرد ولی نتوانست در مقابل عزم و اراده جوانان سرافراز کشورمان حتی وجبی از خاک پاک کشورمان را تصرف کند.
وی افزود :حمایت بیگانگان از رژیم بعث به حدی بود که از تعداد 13 کشور اسیر جنگی داشتیم.
این مقام مسئول ادامه داد : هفته سراسر مبارک دفاع مقدس که گنجی بی پایان برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود فرصت بسیار گران بهایی است برای بازشناسی حماسه جاودانی که جوانان بصیر و غیور و جهاد گران پرتلاش تحت عنوان سنگر سازان بی سنگر از خود نشان دادند.
اژدری اضافه کرد: در حال حاضر این جنگ در عرصه تولید و تامین امنیت غذایی توسط کشاورزان و بهره بردارن زحمت کش ادامه دارد.
در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی نیز افزود: هدف جهاد کشاورزی خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی، زراعی و باغی بوده و این اقدام ادامه راه همان سنگرسازان بی‌سنگری است که در طول هشت سال دفاع مقدس رشادت‌های بی‌ نظیری از خود نشان دادند.
حجت الاسلام اکبر اکبری بیان کرد: پیشرفت کنونی کشور حاصل از خود گذشتگی‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام است که با تجلیل و پاسداشت هرچه با شکوه‌تر این بزرگ مردان، رشادت‌های آن‌ها برای نسل جوان باید به بهترین نحو ممکن تبیین شود.
لازم به توضیح است در پایان این مراسم از تعدادی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که به عنوان سنگرسازان بی سنگر در جبهه حق علیه باطل حضور داشتند تقدیر بعمل آمد.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیلPrint

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان