سرپرست سازمان جهادکشاورزی اردبیل: استفاده تخصصی از داده‌های آماری لازمه توسعه بخش کشاورزی است

ﺳﻪشنبه, 02 آبان,1402

سرپرست سازمان جهادکشاورزی اردبیل: استفاده تخصصی از داده‌های آماری لازمه توسعه بخش کشاورزی است


سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: لازمه توسعه در بخش کشاورزی استفاده درست و تخصصی از داده‌های آماری است
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نوبخت اژدری که به مناسبت اول آبانماه روز ملی آمار در جمع مدیران و کارشناسان این سازمان سخن می گفت با اعلام این خبر افزود: کارآمدی یک مجموعه منوط به کارآمدی و کاربلد بودن نیروی انسانی آن واحد است نیروی متخصص و متعهدی که با بکارگیری نتایج حاصل از داده‌های آماری موثق و درست بتواند برنامه‌ریزی مدون و تأثیر گذاری در بخش کشاورزی انجام دهد
وی با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی از مهمترین تشکیلات اجرایی هر سازمانی محسوب می‌شود، افزود: قطعاّ هیچ کوتاهی و نقصی در فعالیت‌های اجرایی این سازمان قابل چشم پوشی و گذشت نیست، زیرا این معاونت قلب تپنده سازمان جهاد کشاورزی محسوب می‌شود.
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با تاکید بر اینکه تدوین آمار و ارقام در بخش کشاورزی از حساسیت بیشتری برخوردار است، ادامه داد: آمار و ارقام در این بخش ماه به ماه و سال به سال در حال تغییر و تحول و نوسان پیوسته است. به عبارت ساده‌تر اینکه آمار‌ها در بخش کشاورزی می‌بایست به روز باشد و هرگونه تجزیه و تحلیلی در داده‌های آماری می‌بایست بر اساس آخرین تحولات بخش کشاورزی تهیه و تنظیم شود.
اژدری اضافه کرد: یک خدمتگذار در بخش کشاورزی در هر پست و سمتی که مشغول به خدمت است باید در قبال مسئولیتی که دارد جوابگوی آحاد مردم باشد.
وی خاطرنشان کرد: دیدگاه‌ها، افکار و اندیشه مدیران در ارتقای جایگاه سازمانی نقش بسزایی دارد و باید مدیرانی در رأس امور قرار گیرند که متعهد و متخصص در کار خود باشند، مدیرانی که با دلسوزی و سعی و تلاش وافر بتوانند با اجرای عدالت و خدمت گذاری بستر لازم را برای خدمت شایسته و برتر به تولید کنندگان و بهره برداران فراهم سازند.Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان