رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل  : بهره برداری از 47 طرح عمرانی  و تولیدی به مناسبت دهه مبارکه فجر

پنجشنبه, 20 بهمن,1401

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل : بهره برداری از 47 طرح عمرانی و تولیدی به مناسبت دهه مبارکه فجر

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نادر تقی زاده که در مراسم گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محل سالن اجتماعات این سازمان سخن می گفت با اعلام این خبر افزود: از جمله پروژه ها و طرحهای عمرانی و تولیدی مهم سازمان جهاد کشاورزی که در ایام الله دهه مبارکه فجر قابل افتتاح میباشند 25 طرح عمرانی با اعتبار کل 306542 میلیون ریال و 22  طرح تولیدی با سرمایه گذاری 5367000 میلیون ریال و با اشتغال 424 نفر است.  .
این مقام مسئول درادامه سخنان خود افزود: جهاد کشاورزی وظیفه تامین امنیت غذایی را برعهده دارد . ناامنی غذایی از جمله عواملی است که می تواند ارزشهای حیاتی و در نتیجه امنیت ملی یک کشور را به مخاطره بیاندازد.سعی واهتمام دست اندرکاران تولید و میراث داران سنگر سازان بی سنگر با تلاش شبانه روزی خود این هدف را با جدیت دنبال می کنند تا بتوانند با افزایش تولید در واحد سطح وافزایش توان تولید محصولات استراتژیک و مهم زمینه های وابستگی به واردات مواد غذایی را از خارج از کشور بگیرند .
تقی زاده در ادامه سخنان خود افزود: جهادگرانی که در مجموعه جهاد کشاورزی مشغول به خدمت هستند همان سنگر سازان بی سنگری هستند که درصف مقدم جبهه تولید و خودکفایی قراردارند و ارزش و اهمیت آنان به قدری بالاست که امام (ره) بارها در سخنانشان فرمودند سپاه و جهاد دو بال قدرتمند انقلاب اسلامی هستند .
ایران اسلامی سرزمین مجاهدت های خاموش است
درادامه سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل نیزافزود : پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سایه مجاهدت ها واز خودگذشتگی جوانان غیور و سلحشور میهن اسلامی بدست آمد و رشادت و جوانمردی آنان در طول هشت سال دفاع مقدس در تاریخ برای همیشه ثبت خواهد شد .در پاسداشت انقلاب اسلامی  بسیجیان و پاسداران آگاهانه اهداف خود را انتخاب می کنند و شجاعانه می جنگند و به اغراق نگفته ایم اگربگوییم که ایران اسلامی سرزمین مجاهدت های خاموش است .
سردار محمدی اصل درادامه سخنان خود افزود: اقدام خصمانه ونابخردانه و غیر متعارف اتحادیه اروپا برعلیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه کینه دوزی و عداوت دشمنان اسلام است . وقتی دشمن قدرت مقابله و رویارویی نظامی مستقیم با ایران اسلامی را ندارد ووقتی می بیند تحریم های ناجوانمردانه نمی تواند عزم راسخ مردم ولایتمدار ایران اسلامی را در دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی کم رنگ کند متوسل به حربه ها و حیله های جنگ نرم می شوند که این نیرنگ نیز در سایه روشنگری ها وراهنمایی های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) هیچ نتیجه و ثمری به همراه ندارد .
سردار محمدی اصل در ادامه سخنان خود افزود: امام (ره) ابر مرد تاریخ بود . ابراهیم زمان بود . مدیر و مدبر وسیاستمداری توانا و بادرایت وبابصیرت بود . امام (ره) اقیانوسی از ارزشها بود که ایستادگی و مقامت را به امت اسلامی آموخت . به همین دلیل اطاعت از امام زمان یکی از واجبات شرعی و اخلاقی و اجتماعی است .
وی بیان داشت :در هشت سال دفاع مقدس از تعداد 30 کشور جهان اسیر جنگی داشتیم که این امرگویای این واقعیت است که ما با تنها یک کشور در جنگ نبودیم بلکه دشمن را از سی کشور حمایت می کردند .   
سردار محمدی اصل در ادامه سخنان خود با اشاره به متن وصیت نامه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی افزودند :مطالعه متن شهدابیانگر این واقعیت است که این انسانهای وارسته که برای دفاع از اسلام و قرآن جان خود را قربانی کردند تماماً به این نکته اشاره کرده اند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به کشور شما آسیبی نرسد و تماما ً به این باورداشتند که مادرم ، خواهرم مواظب حجابت باشید . آنچه شهدا به آن تاکید داشته اند حفظ ارزشها ودستاوردهای انقلاب اسلامی بود .
در این مراسم حجت الاسلام ولی نظر پور نیز با اشاره به نقش جهاد سازندگی در جنگ تحمیلی گفت : سنگر سازان بی سنگر انسانهای وارسته ای بودند که جان خود را در فاع از اسلام و قرآن فدا کردند . مردان شجاعی که سنگری برای دفاع از خود نداشتند و درزیر توپخانه های سنگین دشمن برای رزمندگان اسلام سنگر می ساختند .

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان اردبیل

 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان