انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین جهاد کشاورزی و کمیته امداد

چهارشنبه, 06 تیر,1403

انعقاد تفاهم نامه مشترک فی مابین جهاد کشاورزی و کمیته امداد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و محروم از طریق تفاهم نامه مشترک فی مابین کمیته امداد امام خمینی (ره ) و سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل تفاهم نامه مشترکی فی مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) با سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل منعقد شده است .
این تفاهم نامه در جهت توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و محروم و مستعد جامعه ودر جهت توانمند سازی اقشار آسیب پذیر و محروم و مستعد جامعه و در جهت ایجاد اشتغال و دستیابی به مددجویان تحت حمایت استان به اشتغال پایدار با استفاده از امکانات ، توان و ظرفیت دو مجموعه منعقد شده است .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل افزود: روش کار اجرای این تفاهم نامه از طریق برنامه ریزی و اقدام مشترک در راستای کمک به افزایش سطح امنیت غذایی کشور از طریق اجرای طرحهای ارتقاء بهره وری دامداری کوچک مقیاس تحت نظارت کمیته امدام امام استان صورت خواهد پذیرفت .
این مقام مسئول اضافه کرد : اهداف تفاهم نامه از طریق همکاری مشترک بین امداد و سازمان با هم افزایی منابع و امکانات در اختیار به منظور رفع مشکل خوراک دام و نهاده های مورد نیاز طرحهای دامداری کوچک مقیاس شکل خواهد گرفت . دستیابی به این اهداف از طریق فراهم نمودن بستر شفاف و قابل رصد در زمینه تامین و توزیع نهاده های دامی با هدف بهره مندی حداکثری دامداران محلی از نهاده های تخصیص یافته سازمان شکل خواهد گرفت .
وی ادامه داد : از دیگر اهداف این تفاهم نامه فراهم نمودن زمینه هدایت تسهیلات اشتغال به تمامی حلقه های زنجیزه ارزش تولید گوشت قرمز ، کمک به افزایش توان تولید گوشت قرمز با استفاده از ظرفیت طرحهای دامداری تحت نظارت امداد و کاهش وابستگی به واردات و کمک به احیای دامداریهای روستایی و عشایری در مناطق مستعد و دارای ظرفیت استان با استفاده از روشهای نوین در حوزه دامپروری است .

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان