مدیرجهادکشاورزی شهرستان گرمی : شروع عملیات پروژه های آبیاری کم فشار درشهرستان گرمی

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل : مرغداری های استان ظرفیت تولید بیش از 9 میلیون قطعه مرغ در هر دوره پرورش را داراهستند .

مدیر سیستم 0 7 رتبه مطلب: بدون رتبه

رویکرد ماحمایت از واحد های تولیدی ، ایجاد اشتغال و کارآفرینی و افزایش توان اقتصادی بهره برداران است و تمامی سعی و اهتمام خود را در سال مزین به حمایت ازرونق تولید بکار خواهیم بست تا روز بروز شاهد رشد و شکوفایی بخش دامداری در استان باشیم .

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل: تولید بیش از 4 هزار تن گوشت قرمز

مدیر سیستم 0 9 رتبه مطلب: بدون رتبه

تامین امنیت غذایی یکی از وظایف اصلی جهاد کشاورزی است و جهاد کشاورزی با تمام توان در جهت تامین سلامتی و امنیت مواد غذایی که از مهم ترین دغدغه های مردم می باشد تلاش میکند.     

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل : تداوم عملیات کانون کوبی و مبارزه با آفت ملخ در استان

مدیر سیستم 0 7 رتبه مطلب: بدون رتبه

استان اردبیل به دلیل دارا بودن مراتع وسیع بخصوص در مناطق شمالی استان یکی از مناطق اصلی کانونهای تجمع و تخم ریزی انواع ملخ ها بخصوص ملخ مراکشی می باشد و سالیانه در سطح وسیعی از مراتع استان عملیات دیده بانی، کانون  یابی وکانون کوبی این آفت انجام می شود و بدین جهت مراتع و مزارعی که در تیر رس این آفت واقع شده از خسارت آن مصمون می مانند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل : ایجاد اشتغال برای تعداد 20 هزار نفر نیروی تحصیل کرده و ماهر در طی سه سال آتی در بخش شهرکهای گلخانه ای

مدیر سیستم 0 9 رتبه مطلب: بدون رتبه

استان اردبیل از لحاظ مساحت اراضی تخصیصی برای احداث شهرکهای گلخانه ای رتبه اول کشوری را داراست .

RSS
12345678910انتها
پرداخت قبوض
دی ان ان