مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیله سوار : بکارگیری بیش از 880 دستگاه کمباین در عملیات برداشت گندم و جو
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیله سوار :  بکارگیری بیش از 880 دستگاه کمباین در عملیات برداشت گندم و جو

پنجشنبه, 13 تیر,1398

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بیله سوار : بکارگیری بیش از 880 دستگاه کمباین در عملیات برداشت گندم و جو

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، ربعلی جهانی با اعلام این خبرافزود : با توجه به نزدیکی عملیات برداشت گندم جو کلیه تمهیدات لازم برای برداشت موفقیت آمیز اندیشیده شده است . ناوگان عظیم مکانیزاسیون عملیات برداشت غلات را شامل 13 هزار هکتار گندم و جو آبی و بیش از 72هزار هکتار گندم و جو دیم بزودی در حوزه عمل این شهرستان برداشت خواهد شد.  

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود افزود:  با توجه به اینکه مدیریت زمان در برداشت یکی از عوامل اصلی در کاهش ریزش محصول بوده ، لذا تأمین و استقرار بموقع ماشین های برداشت در کنار مزارع غلات از وظایف اصلی این مدیریت می باشد  که در همین راستا خوشبختانه برداشت غلات توسط  880 دستگاه انواع کمباین غلات بومی استان آمادگی لازم برای حضور فعال در برداشت غلات استان را کسب نموده اند .

وی یادآور شد با عنایت به اینکه تأمین بموقع سوخت مورد نیاز برای کمباین های برداشت با لحاظ تعداد زیاد کمباین های فعال و حجم بالای عملیات و همچنین گستردگی جغرافیایی سطح کشت غلات شهرستان  از اهمیت ویژه ای در انجام بموقع و موفق عملیات برداشت غلات برخوردار می باشد که خوشبختانه در این راستا مدیریت محترم شرکت پخش فرآورده های نفتی استان برای تأمین سوخت مورد نیاز کمباین های برداشت غلات در طول فصل برداشت آمادگی کامل خود را اعلام نمودند .

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل

98/4/9

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان