جلسه تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل
جلسه تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل

شنبه, 15 دی,1397

جلسه تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل

معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان اردبیل:

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، حسین وطن دوست که در جلسه تودیع و معارفه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل سخن می گفت با اعلام این خبر افزود: محور توسعه پایدار در استان بخش کشاورزی است که بیشترین میزان اشتغال و کارآفرینی و تولید را به خود اختصاص داده است .انجام وظیفه در این بخش کاری بس دشوار است که تنها با تلاشها و پیگیری های مستمرمی توان تنگناها و مشکلات تولید را از میان برداشت . یکی از وظایف بسیار خطیری که مدیریت جهاد کشاورزی اردبیل بر عهده دارد جلوگیری از تخریب اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری های غیر مجاز است که برخورد قاطع با خاطیان اراضی کشاورزی می بایست در دستور کار مسئولان اجرایی بخش کشاورزی قرار بگیرد . تبدیل اراضی کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری قطعا ًٌ می تواند در افزایش تولید در واحد سطح و افزایش تولید و کارآفرینی موثر باشد .
در ادامه نوبخت اژدری معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز افزود: استان اردبیل از قابلیت ها و توانمندی های بالایی در بخش دام برخوردار است به گونه ای که دو پایگاه تحقیقاتی مربوط به امور دام در استان فعال است . در استان اردبیل بیش از ۶۰۰ واحد گاوداری صنعتی با ظرفیت۳۵۰۰۰ ۱راس دام فعال است و ۴۸۰ واحد مرغداری صنعتی در استان فعال است که مقام سوم کشوری را داراهستند که ظرفیت تولید ۹ میلیون و۶۰۰ هزار قطعه در سال را داراهستند .
لازم به توضیح است که در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات چهار ساله مهندس بهروز آقا زاده علی حسین احدی عالی به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل منصوب وشروع بکار کرد .روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل

۹۷/۹/۱۵

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان