تشکیل جلسه صندوق بیمه محصولات کشاورزی
تشکیل جلسه صندوق بیمه محصولات کشاورزی

دوشنبه, 29 مهر,1398

تشکیل جلسه صندوق بیمه محصولات کشاورزی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل :
با پیگیری های جدی به دنبال افزایش میزان غرامت های کشاورزان بیمه شده هستیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ، محسن مصطفایی که در جلسه مشترک با معاون امور بیمه ای صندوق بیمه محصولات کشور سخن می گفت با اعلام این خبر افزود: درپی ابلاغ میزان غرامتهای قابل پرداخت به کشاورازن خسارت دیده این  استان از طرف صندوق بیمه محصولات کشاورزی در تعدادی از مناطق استان میزان ابلاغ شده مورد اعتراض این سازمان و  مدیریت های جهاد کشاورزی و کشاورزان منطقه قرار گرفت .
وی افزود: برای روشن شدن این موضوع  جلساتی با مدیریت هاو کارشناسان مربوطه و مسئولین و کارشناسان بیمه برگزار و مسائل و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت . موارد اعتراضی به مسولین استانی و هیات مدیره صندوق بیمه کشاورزی طی  جلسات حضوری ، نامه و تلفنی اعلام شد که پس از آن صندوق بیمه آقای دکتر محلاتی معاون امور بیمه را جهت بررسی هماهنگی های لازم به استان اعزام نمود ودر 24 مهر ماه سالجاری جلسه ای با حضور تمامی دستگاههای مربوطه و کشاورزان مناطق مورد اعتراض  قرارگرفت .
وی ادامه داد : موارد اختلاف یک به یک بررسی گردید و مقرر شد اقدامات لازم جهت افزایش غرامت پرداختی از طرف صندوق بیمه کشاورزی صورت گیرد . سازمان جهاد کشاورزی در احقاق حق کشاورزان عزیز از هیچ تلاشی فروگزاری نخواهد کرد .
پس از اتمام جلسه مدیران و کارشناسان مربوطه به همراه معاون امور بیمه ای محصول از تعدادی از اراضی خسارت دیده کشاورزان منجمله اراضی بخش رضی بازدید کرده و مستقیما ً با کشاورزان خسارت دیده مذاکره نموده و برای احقاق حق آنها قول مساعد دادند .

 

Print

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
پرداخت قبوض
دی ان ان